Power Supply Zalman ZM850-TMX2VIEW Teramax 2 View, 850W, 80 Plus Gold, Black
Regular price 439.00 ₾
განვადებით თვეში 18₾-დან
0% |
  • Product code: 370506
  • Manufacturer Code: ZM850-TMX2VIEW
  • Brand: Zalman
  • Quantity: 0
  • Warranty: 24 Month
  • Out Of Stock
1 People watching this product now!
Power
850W
1200W 1000W
Regular price 439.00 ₾
  • Brand: Zalman
  • Model: ZM850-TMX2VIEW
  • Product Type: Power Supply
  • Power: 850 W
  • PFC Type: Active
  • Fan Diameter: 120 mm FDB
  • Efficiency: 90% 115VAC, Typical Load
  • 80 PLUS Certification: Gold
  • Input Voltage: 100 V - 240 V
  • Input Current: 12 A - 6 A
  • Frequency: 50 Hz – 60 Hz
  • Combined Load
  • 3.3V 20A; +5V 20A; +12V 70.83A, -12V 0.3A, +5VSB 3A
  • Connectors
  • 2 x 8(4+4) pin 700+20mm
  • 1 x (12+4) pin 12VHPWR 600+20mm
  • 12 x SATA, (500mm+150mm+150mm+150mm+150mm)*3
  • 3 x Molex, 500+20mm
  • 1 x MB (18+10) pin, 600+20mm
  • 1 x 8(6+2)*2 pin PCI-E, 550+20mm +8(6+2)*2 pin PCI-E, 550+20mm
  • Protection
  • OVP (Over Voltage Protection)
  • OTP (Over Temperature Protection)
  • OPP (Over Current Protection)
  • SCP (Short Circuit Protection)
  • UVP (Under Voltage Protection)
  • OCP (Over Current Protection)
  • Dimensions (Height x Width x Depth): 86 x 150 x 140 mm
  • Weight: 2.6 kg
  • Color: Black
Power 850W
80 PLUS efficiency Gold
Color Black
Interesting Products
allmarket.ge
allmarket.ge
-18 %